W dniu 19 marca w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Otrzymaliśmy już oficjalne wyniki XXXV edycji konkursu.
Wśród uczniów klas 1–5 szczególne osiągnięcie uzyskała Maria J. z klasy 5, która zdobyła wyróżnienie w kategorii „Beniamin”.
Cieszy nas fakt, że z roku na rok coraz więcej uczniów bierze udział w konkursach matematycznych, rozwijając swoje zainteresowania i umiejętności.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególne brawa kierujemy do Marysi!
Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku.
Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest pani Marta Giza-Balawajder.

