Egzamin Praktyczny na Mobilnym Miasteczku Ruchu Drogowego

Dnia 5 czerwca 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w egzaminie praktycznym na kartę rowerową, który odbył się w specjalnie przygotowanym mobilnym miasteczku ruchu drogowego.

Egzamin ten stanowił integralną część procesu zdobywania karty rowerowej, a jego celem było sprawdzenie umiejętności uczniów w bezpiecznym i zgodnym z przepisami poruszaniu się po drogach. Młodzi rowerzyści musieli wykazać się znajomością znaków drogowych oraz umiejętnością jazdy w różnych sytuacjach drogowych.

Z radością informujemy, że wszyscy przystępujący uczniowie sprostali wyzwaniom i spisali się znakomicie. Dzięki zdobytym umiejętnościom i wiedzy będą mogli teraz bezpiecznie korzystać z rowerów, przestrzegając zasad ruchu drogowego.

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów oraz bezpiecznej jazdy na rowerze!